دانلود کتاب گرامر انگلیسی مبتدی

دانلود کتاب گرامر انگلیسی مبتدی

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب گرامر انگلیسی مبتدی

زبان انگلیسی روشی است که در آن معانی در کلمات انگلیسی زبان رمزگذاری می شوند . این شامل ساختار کلمات ، عبارات ، بندها ، جملات و کل متن است.

این مقاله انگلیسی استاندارد امروزی تعمیم یافته را توصیف می کند – نوعی گفتار و نوشتار که در گفتمان عمومی ، از جمله پخش ، آموزش ، سرگرمی ، دولت و اخبار ، در طیف وسیعی از ثبت ها ، از رسمی تا غیررسمی مورد استفاده قرار می گیرد. واگرایی از دستور زبان در اینجا شرح داده شده در برخی تاریخی، اجتماعی، فرهنگی و منطقه ای رخ می دهد انواع زبان انگلیسی، اگر چه این جزئی بیشتر از تفاوت در می تلفظ و لغات .

انگلیسی مدرن تا حد زیادی سیستم مورد عطفی هند و اروپایی را به نفع ساخت های تحلیلی کنار گذاشته است . ضمایر شخصی را حفظ مورد مورفولوژیکی به شدت بیش از هر کلاس به عبارت دیگر (باقی مانده از سیستم مورد ژرمنی گسترده تر از زبان انگلیسی قدیم). برای سایر ضمایر و همه اسمها ، صفتها و مقالات ، عملکرد دستوری فقط با ترتیب کلمات ، با حروف اضافه و با “واژه ساکسون یا ملک انگلیسی ” ( -‘s ) نشان داده می شود. [۱]

هشت “کلاس کلمه” یا “بخش سخنرانی” معمولاً در انگلیسی متمایز می شوند: اسامی ، تعیین کننده ها ، ضمایر ، فعل ها ، صفت ها ، قیدها ، حرف اضافه ها و حروف ربط . اسامی بزرگترین کلاس کلمه را تشکیل می دهند و افعال دومین بزرگترین کلمه را تشکیل می دهند. برخلاف اسم تقریباً در همه زبانهای دیگر هند و اروپایی ، اسامی انگلیسی جنسیت دستوری ندارند .
دانلود کتاب گرامر انگلیسی مبتدی

اسامی ، افعال ، صفتها و قیدها کلاسهای باز را تشکیل می دهند – کلاسهای کلمه ای که اعضای جدید را به راحتی می پذیرند ، مانند اسم celebutante (مشهوری که در محافل مد زیاد است) و سایر کلمات نسبتاً جدید مشابه. [۲] بقیه کلاسهای بسته در نظر گرفته می شوند . به عنوان مثال ، به ندرت پیش می آید که ضمیر جدیدی وارد زبان شود. تعیین کننده ها ، که به طور سنتی در کنار صفت طبقه بندی می شوند ، همیشه به عنوان بخشی جدا از گفتار در نظر گرفته نشده اند. استدلال ها یک کلاس کلمه دیگر است ، اما این ها در اینجا توصیف نمی شوند زیرا بخشی از بند و ساختار جمله در زبان نیستند. [۲]

زبان شناسان به طور کلی نه کلاس کلمه ای انگلیسی را می پذیرند: اسم ، فعل ، صفت ، قید ، ضمیر ، حرف اضافه ، حروف ربط ، تعیین کننده و تعویض. کلمات انگلیسی به طور کلی برای کلاس word مشخص نشده اند. معمولاً نمی توان از فرم کلمه تشخیص داد که به کدام طبقه تعلق دارد مگر در مواردی در مورد کلماتی که دارای انتهای عطف یا پسوندهای مشتق هستند ، تا حدی. از طرف دیگر ، بیشتر کلمات متعلق به کلاسهای بیش از یک کلمه هستند. به عنوان مثال ، run می تواند به صورت فعل یا اسم باشد (اینها به عنوان دو لغت متفاوت در نظر گرفته می شوند ). [۳] لغات ممکن است صرف برای بیان دسته بندی های مختلف دستوری است. اشکال واژه اجرا است اشکال اجرا می شود ، فرار، آبریزش ، دونده ، و دویدن . [۳] کلمات در یک کلاس بعضی اوقات می توانند از کلمات در کلاس دیگر مشتق شوند. این امکان ایجاد کلمات جدید را دارد. اسم هوازی اخیراً باعث ایجاد صفت هوازی شده است . [۳] دانلود کتاب گرامر انگلیسی مبتدی

کلمات با هم ترکیب می شوند و عباراتی را تشکیل می دهند . یک عبارت معمولاً همان عملکرد یک کلمه را از کلاس خاص کلمات ارائه می دهد. [۳] به عنوان مثال ، دوست بسیار خوب من پیتر عبارتی است که می تواند در جمله ای مانند یک اسم به کار رود و بنابراین عبارتی اسمی خوانده می شود . به طور مشابه، عبارات وصفی و گروه قیدی عمل صفت یا قید به عنوان اگر آنها بودند، اما با انواع دیگر از عبارات، اصطلاحات دارای پیامدهای متفاوت است. به عنوان مثال ، یک عبارت فعلی شامل یک فعل همراه با هرگونه اشیا and و سایر افراد وابسته است. یک عبارت اضافه شده از یک حرف اضافه و مکمل آن تشکیل شده است(و بنابراین معمولاً نوعی عبارت قید است)؛ و یک عبارت تعیین کننده نوعی عبارت اسمی است که شامل یک تعیین کننده است.

اسامی
مقاله اصلی: اسامی انگلیسی دانلود کتاب گرامر انگلیسی مبتدی
بسیاری از پسوندهای رایج اسامی را از اسمهای دیگر یا از انواع دیگر کلمات تشکیل می دهند ، مانند -age (مانند کوچک شدن ) ، -hood (مانند خواهرخواندگی ) و غیره ، [۳] اگرچه بسیاری از اسامی اشکال پایه هستند و هیچ یک از این موارد را ندارند. پسوند (مانند گربه ، علف ، فرانسه ). اسامی نیز اغلب با تبدیل افعال یا صفت ایجاد می شوند ، مانند کلمات talk و read ( یک سخنرانی خسته کننده ، قرائت اختصاصی ).

اسامی بعضاً از نظر معنایی (به معنای آنها) به عنوان اسامی خاص و اسامی رایج طبقه بندی می شوند ( کوروش ، چین در برابر قورباغه ، شیر ) یا به عنوان اسامی عینی و اسامی انتزاعی ( کتاب ، لپ تاپ در مقابل خجالت ، تعصب ). [۴] تمایز دستوری است که اغلب بین ساخته شده شمارش اسم (قابل شمارش) مانند ساعت و شهرستان ، و غیر شمارش (غیر قابل شمارش) اسم مانند شیر و دکور . [۵]برخی از اسم ها می توانند به صورت قابل شمارش و غیر قابل شمارش عمل کنند مانند کلمه “شراب” ( این شراب خوب است ، من شراب قرمز را ترجیح می دهم ).

اسم های قابل شمارش عموماً اشکال مفرد و جمع دارند . [۴] در بیشتر موارد جمع با جمع – [e] s (مانند سگها ، بوته ها ) جمع می شود ، اگرچه اشکال نامنظمی نیز وجود دارد ( زن / زن ، پا / پا و غیره) ، از جمله مواردی که این دو شکل یکسان هستند ( گوسفند ، سری ). برای جزئیات بیشتر ، به انگلیسی انگلیسی مراجعه کنید . برخی از اسامی را می توان با افعال جمع استفاده کرد حتی اگر از لحاظ شکل مفرد باشند ، همانطور که در دولت بود … (جایی که دولتدر نظر گرفته می شود به افرادی که دولت را تشکیل می دهند). این نوعی سینوز است . این در انگلیسی بیشتر از انگلیسی آمریکایی است. به انگلیسی انگلیسی مراجعه کنید … مفردها با معنای جمعی به صورت جمع رفتار می شوند .

اسم انگلیسی برای مشخص شده اند مورد به عنوان آنها در برخی دانلود کتاب گرامر انگلیسی مبتدی  از زبان ها هستند، اما آنها ملکی فرم ها، از طریق علاوه بر -‘s (همانطور که در جان ، کودکان ) یا فقط یک آپوستروف (بدون تغییر در تلفظ) در مورد – [e] s جمع و گاهی کلمات دیگر با -s ( صاحبان سگ ها ، عشق عیسی مسیح ) ختم می شوند . به طور کلی ، پایان را می توان در عبارات اسمی اعمال کرد (مانند مردی که خواهر دیروز خود را دیدید ) ؛ به زیر مراجعه کنید شکل تصرفی را می توان به عنوان تعیین کننده ( گربه جان ) یا به عنوان یک جمله اسمی استفاده کرد (جان یکی در کنار جین است ).

وضعیت ملکی به عنوان یک وند یا واژهبست موضوع بحث است. [۶] [۷] با علامت انعطاف اسامی زبانهایی مانند آلمانی تفاوت دارد ، از این نظر که پایان انتسابی ممکن است به آخرین کلمه این عبارت متصل شود. به حساب کاربری برای این، مالکیت می تواند به عنوان ساخت و ساز واژهبست تجزیه و تحلیل، به عنوان مثال (یک ” بی تکیه پسوند ” [۸] ) یا به عنوان یک عطف [۹] [۱۰] از آخرین کلمه از یک عبارت ( “عطف لبه”) .

عبارات دانلود کتاب گرامر انگلیسی مبتدی
عبارات اسمی عباراتی هستند که از لحاظ