دانلود کتاب پرورش سبزی با فرمت پی دی اف

دانلود کتاب پرورش سبزی

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب پرورش سبزی با فرمت پی دی اف

توانید هر دو تا سه هفته یکبار پشت سر هم لوبیای بوته ای بکارید و یک محصول مستمر داشته باشید و یا فقط چند قطعه لوبیای چوبی کم مصرف صرف کنید. و تنوع بسیار بیشتری نسبت به آنچه می توانید در بقالی ها پیدا کنید وجود دارد.

۰۳
از ۲۵
چغندر
چغندر در حال رشد است
صنوبر / Adrienne Legault
چه تعداد سبزیجات کاملاً خوراکی هستند؟ می توانید سبزی چغندر را بخورید یا صبر کنید و پیاز ریشه را بخورید. حتی می توانید گیاهان اضافی را که از ردیف رقیق می کنید بخورید. همه اینها و چغندرها نیز یک گیاه تزئینی بسیار جذاب هستند.

۰۴
از ۲۵ دانلود کتاب پرورش سبزی با فرمت پی دی اف
کلم بروکلی
پرورش کلم بروکلی
صنوبر / K. Dave
کلم بروکلی در فصل بهار می تواند کمی لرز را تحمل کند ، هرچند تا گرم شدن شرایط برطرف نشود. هنوز هم ، داشتن گیاهان تو در تو و آماده برای دویدن بسیار خوب است. به آنها فضای کافی و خاک خوب بدهید. آنها بیشتر تابستان ها جوانه می فرستند.

۰۵
از ۲۵
جوانه بروکسل
جوانه های بروکسل
صنوبر / K. Dave
جوانه بروکسل وقت خود را برای رشد می گذارد و پس از آن ، درست زمانی که فکر می کنید در باغ چیزی برای چیدن باقی نمانده است ، جوانه بروکسل در یخ زدگی قرار گرفته و آماده لذت می شود. شما می توانید زودتر جوانه های جوانه را شروع کنید ، اما بعد از بوسیدن توسط یخ زدگی ، آنها شیرین ترین هستند.

۰۶
از ۲۵
کلم
سر کلم “Red Drumhead”.
صنوبر / ماری ایانوتی دانلود کتاب پرورش سبزی با فرمت پی دی اف
این گیاه به همان اندازه که خوشمزه است هم تزئینی است. یک قسمت از کلم ها برای برش خیلی خوب به نظر می رسند. اما انجام دهید سعی کنید برخی از انواع کمتر آشنا، مانند پیچ غنچه از خود بلانچ چینی Michihli »، یا موروثی ایتالیا نرو دی توسکانی (درخت خرما سیاه و سفید).

۰۷
از ۲۵
ذرت
گوش ذرت در حال رشد است
صنوبر / K. Dave
ذرت آنقدر تازه است که نیازی به پختن ندارد. اگر چنین چیزی را تجربه نکرده اید ، به خودتان مدیون هستید که ذرت را امتحان کنید. ذرت توسط باد گرده افشانی می شود ، بنابراین شما به فضای کافی برای کاشت آن در بلوک نیاز دارید. اما این گیاه کاملاً جذاب است ، بنابراین از این جا خالی نمی کنید.

۰۸
از ۲۵
خیار
خیار آماده برداشت
صنوبر / K. Dave
خیار برای رشد به تشویق زیادی احتیاج ندارد. تنها قسمت سخت رشد خیار ، همگام بودن با محصول است. آنها را جوان انتخاب کنید تا کمتر تلخ و دانه کمتری داشته باشند. موارد بیشتر در پی خواهد آمد.

به ۹ از ۲۵ زیر ادامه دهید.

۰۹
از ۲۵
بادمجان
بادمجان در حال رشد دانلود کتاب پرورش سبزی با فرمت پی دی اف
صنوبر / K. Dave
یک دنیای کامل بادمجان در آنجا وجود دارد ، فقط منتظر است تا مردم یاد بگیرند که چگونه آن را خوب بپزند. بادمجان های سفید راه راه ، خالدار ، سبز و حتی تخم مرغی برای آزمایش وجود دارد. بادمجان گرما و آفتاب را دوست دارد و ارقام میوه دار بزرگتر به تابستان طولانی نیاز دارند تا عملکرد خوبی داشته باشند. اما بادمجان های نازک و بلند ، مانند “Fengyuan” آسیایی و “Hansel” و “Gretel” برندگان AAS برای باغ های فصل کوتاه بسیار مناسب هستند.