دانلود کتاب دفاع شخصی با فرمت پی دی اف

دانلود کتاب آموزش دفاع شخصی

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب دفاع شخصی با فرمت پی دی اف

 

 

برای بسیاری از افراد ، قسمت فیزیکی فقط ورزش است. اینکه بتوانید در همه شرایط از خود محافظت کنید ، به همان اندازه که اطمینان خاطر باشد ، تقویت کننده اعتماد به نفس است. اطمینان بخشی که فقط از طریق هر نوع کلاس دفاع شخصی قابل دستیابی است. امروزه ، وقتی مردم به کلاسهای دفاع شخصی فکر می کنند ، تمایل دارند به فکر زنان و کودکان باشند. با این حال ، کلاسهای دفاع شخصی (و تمریناتی مانند کاراته ، بوکس ، جی جیتسو ، و غیره) برای همه مناسب است.

من وقتی صحبت از دفاع شخصی می شود ، به قدرت دانش و تمرین اعتقاد دارم. در جمع آوری دلایل مهم اینکه شرکت در این کلاسها مهم است ، من با کمربند سیاه درجه ۶ ، استاد اولسون ، که مدرسه کاراته خود را دارد ، صحبت کردم. از طریق مکالمات ما ، این ۱۰ دلیل برای من مفید است که شرکت در کلاسهای دفاع شخصی برای همه مفید است.

۱٫ باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود
یکی از بزرگترین مزایای شرکت در کلاسهای دفاع شخصی نحوه احساس شما بعد از آن است. بسیاری از افراد نسبت به توانایی های خود در محافظت از خود قبل از پیوستن به یک تمرین یا شرکت در کلاس ها اطمینان ندارند. این می تواند به دلیل تجارب شخصی و همچنین تحت تأثیر اخبار باشد. ما درباره منفی نگری در جامعه خود چیزهای زیادی می شنویم ، و این می تواند احساس محافظت نکردن در افراد ایجاد کند. کلاس های دفاع از خود باعث ایجاد اعتماد به نفس در خود می شوید. اگر مورد آزار و اذیت قرار می گیرید ، این نیز یک روش عالی برای محافظت از خود و افزایش اعتماد به نفس است و در نهایت شما را به شخص بهتری تبدیل می کند.

۲٫ روی تعادل شما کار می کند دانلود کتاب دفاع شخصی با فرمت پی دی اف
بگذریم ، بعضی از ما نمی توانیم همزمان راه برویم و آدامس بجویم – خودم هم شامل این کار می شوم. این نوع کلاس ها نیاز زیادی به بدن شما دارند ، از جمله توانایی انجام همزمان دو کار بدون افتادن. بهبود تعادل همچنین به معنای بهبود تمرکز است. کلاسهای کاراته و دفاع شخصی به شما می آموزد که چگونه بر هدف خود تمرکز کنید در حالی که بدن را کنترل می کنید. بدون تعادل جنگیدن تقریباً غیرممکن است. با بدست آوردن کنترل و تعادل بدن ، آمادگی بیشتری برای محافظت از خود خواهید داشت.

۳٫ به رشد نظم و انضباط کمک می کند
“تنها نظم و انضباطی که دوام دارد ، انضباط شخصی است.” -بام فیلیپس. برای یادگیری و رشد با توانایی های دفاع شخصی خود ، باید انضباط شخصی در خود تقویت کنید. شما باید انگیزه داشته باشید و به تمرین اختصاص دهید. برای اینکه بهتر محافظت شوید باید به تمرین ادامه دهید. در واقع رفتن به کلاس و نشان دادن به طور منظم نظم و انضباط را ایجاد می کند. شرکت در این نوع کلاس ها باعث می شود که شما بر روی محافظت شخصی و محیط اطراف خود تمرکز کنید. مانند هر ورزش دیگر ، اگر تمرین نکنید نمی توانید بهتر شوید. دانلود کتاب دفاع شخصی با فرمت پی دی اف