دانلود کتاب تنیس روی میز با فرمت پی دی اف

دانلود کتاب تنیس روی میز

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب تنیس روی میز با فرمت پی دی اف

تنیس روی میز به عنوان یک ورزش دانشجویان را در یک محیط فعال با استفاده از موسیقی ، تجهیزات خاص تنیس روی میز ، توپ های پرش و بالن برای دانش آموزان جوان تر درگیر می کند. دانش آموزان با بهبود هماهنگی چشم و فعالیت مغز ، حرکات خاص خلاقانه و مهارت های جدید تنیس روی میز را می آموزند. این رویکرد “جدید” با موفقیت توسط مدارس و قبل و بعد از برنامه های مدرسه قبلاً دریافت شده است.

NSTTC “برنامه تنیس روی میز در مدارس” بسیار خوب سازمان یافته است ، و از حداکثر مشارکت همه دانش آموزان در کلاس های تربیت بدنی اطمینان حاصل می کند. از طریق این برنامه ، دانش آموزان نه تنها از تنیس روی میز در سنین پایین از درجه K لذت می برند ، بلکه این فعالیت ها به دانش آموزان کمک می کند قلب و ریه های خود را تقویت کنند و مغز خود را در سطحی که هیچ ورزش دیگری درگیر نمی کند ، درگیر کنند. این ورزش نه تنها یک ورزش جسمی است ، بلکه از آن به عنوان ورزش شماره یک مغز یاد می شود.

از Daniel G. Amen ، دکتر روی تنیس روی میز
“فعالیت بدنی مورد علاقه من تنیس روی میز است که اتفاقاً بهترین ورزش مغزی جهان نیز هست . این بسیار هوازی است و باعث می شود که قسمت فوقانی و تحتانی بدن از هر جهت حرکت کند – چرخاندن ، خم شدن پایین ، بالا رفتن بالا و حرکت از یک طرف به طرف دیگر.

این بازی که به عنوان “پینگ پنگ” نیز شناخته می شود ، برای هماهنگی چشم و بازتاب (مخچه و لوب های جداری) عالی است. شما باید تمرکز کنید (قشر پیشانی) بنابراین می توانید توپ را از طریق فضا (لوب های جداری و لوب های پس سری) ردیابی کنید ، چرخش ها (لوب های جداری و لوب های پس سری) را کشف کنید و عکس ها و استراتژی ها را تعیین کنید (قشر جلوی پیشانی و مخچه). سپس باید این تاکتیک ها را با موفقیت دنبال کنید (قشر جلوی مغز و مخچه). در تمام این مدت ، شما باید آرام باشید تا در قسمت بازی (گانگلیون پایه) خیلی عصبی نشوید. و نمی توانید روی آن نقطه ای که چند دقیقه پیش منفجر کرده اید (شکنج قبل از انقباض قدامی) و یا هنگام اشتباه اشتباه ، قسمت بالایی خود را متوقف کنید. مثل شطرنج هوازی است.دانلود کتاب تنیس روی میز با فرمت پی دی اف

یکی از مواردی که من در مورد تنیس روی میز بیشتر دوست دارم این است که آسیب های مغزی بسیار کمی دارد . یک مطالعه جالب تصویربرداری از مغز از ژاپن نشان داد که تنیس روی میز به تعادل مغز شما کمک می کند. محققان گروهی را قبل و بعد از بازی تنیس روی میز به مدت ده دقیقه مورد بررسی قرار دادند. تصاویر “پس از” افزایش فعالیت در قشر جلوی پیشانی ، قسمت متفکر مغز شما و مخچه را نشان داد.

دلیل دیگر اینکه من اینقدر طرفدار تنیس روی میز هستم این است که این یک ورزش است که کل خانواده می توانند بازی کنند. من وقتی بزرگ شدم به اندازه کافی خوش شانس بودم که در حیاط خانه خود یک میز پینگ پنگ داشتم و از بچگی با خواهر و برادر و پدر و مادرم بازی زیادی داشتم. من همیشه اوقات بسیار خوبی را برای بازی داشتم و هیچ وقت نمی فهمیدم “ورزش می کنم” یا عملکرد مغزم را بهبود می بخشم. این فقط سرگرم کننده بود.

تفاوت اصلی با سایر ورزش ها این است که رفلکس ها به اندازه تنیس روی میز تمرین نمی کنند … ”

یکی دیگر از نتایج مثبت معرفی تنیس روی میز در مدارس ، ایجاد مدارس “برنامه ها / باشگاه های قبل و بعد از مدرسه” برای دانش آموزان با علاقه مستمر به ورزش تنیس روی میز است .

اگر مدرسه شما به این برنامه مدرسه تنیس روی میز برای سال تحصیلی ۲۰۱۶-۲۰۱۷ علاقه مند است ، لطفاً با ما بیشتر تماس بگیرید.

برای ادامه علاقه به “در مدارس” بسته های مختلفی با میز ، راکت ، توپ و مواد آموزشی برای فروش ایجاد کردیم دانلود کتاب تنیس روی میز با فرمت پی دی اف