دانلود کتاب آموزش کوهنوردی

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب آموزش کوهنوردی با فرمت پی دی اف

برای لذت کوهنوردی. اگر چه این اصطلاح اغلب آزادانه به اعمال راه رفتن تا کوه های کم ارتفاع که مشکلات تنها در حد متوسط ارائه، آن است که بیشتر به درستی به بالا رفتن در محل های محدود که در آن چنین خطرات زمین و آب و هوا در شرایط کنونی که برای ایمنی، یک مقدار مشخصی از تجربه قبلی خواهد یافت لازم برای افراد غیرآموز ، کوهنوردی یک سرگرمی خطرناک است.

کوهنوردی
کوهنوردی
کوهنورد یخ مقیاس کوه.
برنهارد ویتز

آغاز مرحله شنای یک ورزش سه گانه آهنین در فرانکفورت ، آلمان. (ورزشهای شدید)
مسابقه بریتانیکا
مسابقه ورزش های شدید
ورزش های افراطی که به هیجانات پمپاژ آدرنالین مشهور هستند ، یک حرکت وحشیانه هستند. این مسابقه شما را به یک ماجراجویی می کشاند.
کوهنوردی از سایر ورزشهای فضای باز متفاوت است زیرا طبیعت به تنهایی زمینه فعالیت – و تقریباً در مورد همه چالشها – را برای شرکت کننده فراهم می کند. صعود به کوه نمایانگر هیجاناتی است که با آزمایش شجاعت ، تدبیر ، حیله گری ، قدرت ، توانایی و استقامت فرد تا حد بالایی در شرایط خطر ذاتی ایجاد می شود. کوهنوردی ، تا حدی بیشتر از سایر ورزش ها ، یک فعالیت گروهی است که هر یک از اعضا در هر مرحله از موفقیت گروه پشتیبانی می کنند و یا از آن پشتیبانی می کنند. برای بیشتر کوهنوردان ، لذت کوهنوردی نه تنها در “فتح” یک قله بلکه در رضایت جسمی و معنوی ناشی از تلاش شدید شخصی ، مهارت روزافزون و تماس با عظمت طبیعی است.دانلود کتاب آموزش کوهنوردی با فرمت پی دی اف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *