دانلود خلاصه درس جرم اختلاس

دانلود خلاصه درس جرم اختلاس

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود خلاصه درس جرم اختلاس
سرقت تجهیزات در ادارات نیز رخ می دهد. به لپ تاپ ها یا اسکنرهای اسناد کوچک فکر کنید که می توانند درون کوله پشتی یا کیف دستی فرو روند.

پیشگیری: موارد ارزشمند را در صورت امکان قفل یا پیچ کنید. تجهیزات مهم را با تعدادی برچسب گذاری کنید و به کارمندان بگویید که برای اطمینان از اینکه اقلام هنوز در محل قرار دارند ، برای انجام ممیزی منظم برنامه ریزی می کنید. از دوربین های امنیتی و سیستم های دسترسی الکترونیکی استفاده کنید.

سرقت محصولات
کارمند محصولات شرکت را می دزدد. به عنوان مثال می توان به جواهرات یا عطرهای یک فروشگاه خرده فروشی گران قیمت اشاره کرد. قربانیان معمول خرده فروشان کوچکی هستند که فاقد کنترل انقباض هستند. این بسیار حیرت انگیز است که چگونه بسیاری از مالکان موجودی خود را در یک انبار بدون سیستم ردیابی ذخیره می کنند.

واریاسیون دیگر این است که پیشخدمت از غذا یا نوشیدنی در یک رستوران برای دوستانش هزینه نمی گیرد. دانلود خلاصه درس جرم اختلاس

پیشگیری: از دوربین های امنیتی استفاده کنید. سیستم مدیریت موجودی را پیاده سازی کنید و مرتباً سطح موجودی را بررسی کنید. حتی فناوری POS وجود دارد که معاملات و تخفیف های باطله را ردیابی می کند و به مالک یا مدیر آن را هشدار می دهد.

ساختمانهای دزدگیر شرکت
در داخل کار کلاسیک فکر کنید – با یا بدون همدست. کارمند در را قفل می گذارد یا بعد از ساعت ها از کلید استفاده می کند تا وارد شود. شرکت شما پاره می شود.

پیشگیری: دوربین های امنیتی نصب کنید. برای ایمن سازی دسترسی پس از ساعت ها ، و ضبط کردن افرادی که می آیند و می روند ، یک سیستم امنیتی الکترونیکی پیاده سازی کنید.

سرقت کالاهای برگشتی
این سرقت می تواند در یک محیط خرده فروشی یا تجارت الکترونیکی یا در هر مشاغلی که تجهیزات قدیمی را مبادله می کنند ، رخ دهد. کارمند به سادگی اقلام برگشتی را به خانه می برد یا در Craigslist یا eBay مجدداً به فروش می رساند.

عدم کنترل این سرقت را آسان می کند. در برخی از مشاغل کوچک ، بازده ممکن است به طور تصادفی در گوشه ای انباشته شود. آیا تعجب آور است که آنها ناپدید می شوند؟

پیشگیری: اجرای سیستم های کنترل برای مدیریت بازده و سایر املاک.

ادعای لپ تاپ شرکتی گم شد دانلود خلاصه درس جرم اختلاس
کارمند یک لپ تاپ یا دستگاه همراه را به یکی از اعضای خانواده می دهد و به کارفرما می گوید که گم شده است. سپس شرکت مورد را جایگزین می کند.

پیشگیری: از نرم افزار مدیریت دستگاه استفاده کنید که این شرکت را قادر می سازد دستگاههای از دست رفته را غیرفعال کرده و مکان آنها را ردیابی کند.

تنظیم کارمندان ج01445241
کارمند اختلاس کارمندان ج01445241 را تنظیم می کند ، دستمزد را به جیب می زند و کتابها را می پزد تا معامله را پنهان کند. این اتفاق در مشاغل دارای صاحبان غایب یا صاحبان بیش از حد اعتماد می کند که توجهی ندارند.

پیشگیری: سیستم هایی را برای سازگاری تعداد کارمندان با هزینه های کارکنان پیاده سازی کنید. به طور منظم گزارش دقیق تعداد کارکنان را در مورد هزینه های کارمند بررسی کنید. به یاد داشته باشید ، گزارش های دقیق دوست شما هستند. کشف اختلاس بسیار دشوارتر است ، اگر تمام آنچه را که بررسی می کنید گزارشات خلاصه یا P&L سطح بالا است ، بسیار دشوار است.

جعل اضافه کاری دانلود خلاصه درس جرم اختلاس