خلاصه درس کودک بیمار

جزوات رنگی و تایپ شده کودک بیمار

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خلاصه درس کودک بیمار

 

این یک واقعیت است: از آنجا که سیستم ایمنی بدن آنها هنوز در حال پیشرفت است ، بچه های شما احتمالاً بیشتر از شما بیمار می شوند. در اینجا برخی از بهترین نکات از وبلاگ نویسان والدین و کارشناسان برای کمک به بهبودی فرزندان شما (بارها و بارها) آورده شده است.

چه چیزی باید به کودک مبتلا به گلودرد یا علائم سرماخوردگی بدهید

عسل و دارچین: برای کودکان بالای ۱۲ ماه ، یک داروی توصیه شده برای سرماخوردگی این است که به آنها ۱ قاشق چای خوری عسل و ¼ قاشق چای خوری دارچین آسیاب شده بدهید. با قاشق پیشنهاد دهید ، یا آن را روی نان تست پهن کنید.
خمیر واپو !: چند قطره اکالیپتوس ، یک روغن اساسی که باعث ازدحام می شود ، به مدل سازی خمیر اضافه کنید – فقط مطمئن شوید که بچه ها لق نمی زنند!
درمان عملی: پزشکان توصیه می کنند برای شل شدن احتقان قفسه سینه ، با یک دست محکم پشت کودک خود را بزنید. (بگذارید او از آن طرف دراز بکشد یا روی دامان خود بنشیند و حدود ۳۰ درجه به جلو خم شود).خلاصه درس کودک بیمار
سالین برای گرفتگی بینی: محلول نمکی بدون نگهدارنده سرنگ لامپ برای کودکان بالاتر از شش ماه مفید است.
تسکین بخار: به دنبال محصولات حمام باشید که برای کمک به بچه های شلوغ نفس راحت نفس می کشد.
سر خود را بالا بیاورید: اگر کودک شما از قبل با بالش نمی خوابد ، چند عدد را زیر تشک او قرار دهید تا سر او کمی بلند باشد ، که به رفع احتقان کمک می کند.
استفراغ کودک نوپا و معده درد شکم خلاصه درس کودک بیمار

پد حرارتی خانگی: یک جوراب پشمی پر از برنج نپخته ، که در قسمت بالا گره خورده است ، می تواند به مدت ۳۰ ثانیه در مایکروویو گرم شود و روی شکم قرار گیرد.
از فنجان های کوچک استفاده کنید: به بچه ها کمک کنید مایعات را دوباره به آرامی وارد کنند. از فنجان های کوچک استفاده کنید (برای سرگرم کننده بودن آن ، انواع کاغذی با شخصیت های کارتونی را امتحان کنید). خلاصه درس کودک بیمار
محلول الکترولیت DIY: 4 فنجان آب ، oon قاشق چایخوری نمک ، ۲ قاشق غذاخوری شکر ، oon قاشق چایخوری مخلوط ژلاتین با طعم میوه را مخلوط کنید (اختیاری ، برای طعم دادن)
رژیم BRAT را رعایت کنید: این را شخصاً قبول نکنید ، این کلمه اختصاری است که به شما کمک می کند موز ، برنج ، سیب سس ، نان تست را بخاطر بسپارید – آنها غذاهایی هستند که به راحتی هضم می شوند و به عنوان جوان شما بهبود می یابد.
وقتی کودک نوپای شما آنفولانزا می کند چه کاری باید انجام دهید خلاصه درس کودک بیمار

بستنی های آب میوه خانگی: اینها به کودک شما کمک می کند تا خنک شود و همزمان مصرف مایعات را افزایش دهد.
یک حمام ولرم: پزشکان توصیه می کنند حمام فقط با چند اینچ آب گرم (سرد نیست) برای پایین آوردن درجه حرارت بالا باشد. آنها را قبل از شروع به لرز خارج کنید.
حوله های گرم: اگر کودک شما لرز دارد ، قبل از استفاده برای راحتی بیشتر ، حوله ها و پتو را در خشک کن قرار دهید. خلاصه درس کودک بیمار
کمپرس سردتر: لباس خواب فلانل قدیمی را بالا بزنید یا پارچه فلانلی را با شخصیت های مورد علاقه kiddo خود بخرید تا احتمال اینکه فرزند شما بیش از چند لحظه کمپرس خنک در جای خود بگذارد ، افزایش یابد!
داروهای OTC: اگر کودک شما تب یا بدن درد دارد ، می توانید او را با استامینوفن یا ایبوپروفن بدون نسخه درمان کنید. طبق دستور استفاده کنید.