تست های ریاضی و امار دهم انسانی با جواب تشریحی

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
تست های ریاضی و امار دهم انسانی همراه پاسخ

تست های ریاضی و امار دهم انسانی همراه پاسخ
پیروی از توصیه های بهداشت عمومی اتاوا ، دانشکده ریاضیات و آمار بصورت آنلاین کار می کند و کارکنان از راه دور کار می کنند.
برای کمک ، لطفاً با دفتر کار با آدرس ms-staff@math.carleton.ca تماس بگیرید و ایمیل شما به مخاطب مناسب هدایت می شود.
ما همچنین در حال بررسی و پاسخگویی به پیام صوتی در (۶۱۳) ۵۲۰-۲۶۰۰ داخلی هستیم. ۱۹۵۸ از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۴:۳۰ بعد از ظهر ، دوشنبه تا جمعه.
ما همه تلاش خود را برای ایمن نگه داشتن جامعه خود و کمک به کاهش روند پیشرفت COVID-19 در اوتاوا و سراسر کشور انجام می دهیم.
برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به صفحه ویروس کرونا کارلتون مراجعه کنید .
متشکرم.

برنامه های ریاضیات و آماری دانشگاه کارلتون ، با وجود وضعیت COVID-19 ، همچنان در پاییز ۲۰۲۰ / زمستان ۲۰۲۱ در حال اجرا است. همه دوره های پاییز و زمستان با فرمت آنلاین در حال اجرا هستند. دانشکده ریاضیات و آمار همچنان متعهد به ارائه آموزش با کیفیت بالا به دانش آموزان ما است.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

در دنیای امروز ، شهروند مدرن به طور معمول با هزارتویی از اعداد و داده ها به اشکال مختلف روبرو می شود. ریاضیات و آمار نیز در قلب بسیاری از پیشرفت های امروزی در علم و فناوری قرار دارند و به پیشرفت در زمینه های دیگر مانند طراحی صنعتی و معماری ، اقتصاد ، زیست شناسی ، زبانشناسی و روانشناسی کمک می کنند.

از سال ۱۹۴۲ ، دانشجویان ثبت نام شده در دانشکده ریاضیات و آمار در کارلتون از مزیت منحصر به فرد تحصیل در پایتخت کشور برخوردار شدند ، دسترسی آسان به فرصت های کارآموزی در ادارات دولتی و صنعت خصوصی را فراهم می کنند.

تست های ریاضی و امار دهم انسانی همراه پاسخ

کارشناسی ارشد علوم: ریاضیات و آمار
دکتری: ریاضیات و آمار
زمینه های ما

ریاضیات کاربردی
بیوانفورماتیک (فقط کارشناسی ارشد)
آمار زیستی (فقط کارشناسی ارشد)
احتمال و آمار
ریاضیات محض

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *